4 Ağustos 2009 Salı

Rihanna'nın Annesi; "Rihanna Hala Chris'e Aşık"


Yine internette Rihanna hakkında bazı dedikodular dolaşıyor. Annesinin Chris ile ilgili bazı açıklamaları olmuş ve bakın ne demiş;
"Harap oldum. Fakat ne yapabilirim ki? Rihanna kendi tercihleri olan ve bağımsız bir kadın. Chris'in O'nun üzerinde güçlü bir etkisi var. Rihanna hala O'na aşık, ve Chris de bunu biliyor. Benim kızıma göre O bir Tanrı. Chris'in bütün bu yaptıklarına rağmen durum hiç değişmedi."


Evet Rihanna O bir tanrı. Sana güzel şarkılar yazıp adam eden, senin iğrenç sesini en azından iyi besteleri ile kapatan bir tanrı. Nasıl O'nu bırakabilirsin ki?
kaynak:ultimate-rihanna

5 yorum:

La Shadow dedi ki...

sevilmiycek insan mı Chris :D haklı yani. rihanna'dan nefret ederim ama ilk kez onunla aynı fikirdeyim :D
bu arada iyice yılan hikayesine döndü bunların olayları da. 5 yıl görüşmemeleri lazım ama hala aşıklar. ohoo. geber rihanna! chris'i bize bırak.

ChRiS BrOwN My LoVe`m xD(bebem) dedi ki...

Eh yani chris gibi tatlı ve yaşıklı bi sevgilim olsaydı bnde bırakmak istemezdim hem rihannanın chrise yaptıkları ooooo adam az daha kılıbık olucaktı chrisle birlikteyken chrisi dascı kızlardan kıskanıyomuş mal kendi gidip klipte justin`nin üstüne yatmayı ii biliyo ama neyseki ayrıldılar....xD oh dedim sonu chrisi çok etkiledi ama yinede ayrıldılar ya hem chris daha iilerine laik rihannada arkadaşın dediği gibi gebersin chrisi ona bırakmayız :P xD :).....!

Adsız dedi ki...

siz qeberin bee rihannama laf sööletmem onun dansçı kızlarla yaptıkları rihannamı kıskandrmış olablir sonuçta onun sewqilisi size nooluo bee HEM KOSKOCA CHRİS SİZEMİ BAKACAK BEE :)))))))))))) I LOVE YOU RİRİ <3 HATE CHRISSS !!!!!!

Adsız dedi ki...

Always review the company's return policy and make certain they have a very valid contact number posted on their site for customer satisfaction inquiries. Moreover, for other valuables that you don't want to
maintain at the bank, you can keep them inside a fireproof safe
within your home. They turn out happy and you find
yourself happy because everyone gets whatever they
wanted in the first place.

Here is my page ... jewelry

Adsız dedi ki...

There is not any need to become alarmed, that's not the intention since there are many respectable sites from that you can get a genuine model with a manufacturers guarantee. Original luxury watches usually use expensive and expensive materials as well as the technology is very complicated. The tortoise watches are unique and come in a variety of styles, which include gold and crystal accents.

Review my site ... watches-Bestprice.com